FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Krok 1 - TY - Skontaktuj się z nami. 

Odbierz bezpłatną lekcje próbną. Wypełnij formularz klikając tutaj a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie lub 

Zadzwoń do nas +48 575 195 225, a jeśli nie odbieramy wyślij sms lub napisz na whatsapp z prośbą o kontakt na podany nr telefonu lub

Napisz do nas za pomocą wtyczki messengera widocznej w prawym dolnym rogu ekranu i zostaw swój nr telefonu lub

Wyślij email na adres bok@wolschool.pl i zostaw swój nr telefonu

Krok 2 - MY - Zadzwonimy do Ciebie.

Chcemy dokładnie poznać twoje potrzeby i dowiedzieć się czego oczekujesz od zajęć. Pod koniec rozmowy lub po ponownym telefonie z naszej strony, zaproponujemy Ci bezpłatną lekcję próbną na której poznasz swojego potencjalnego przyszłego lektora lub korepetytora i zobaczysz jak wyglądają zajęcia online.

Krok 3 - TY - Idziesz na bezpłatną lekcję próbną.

Wchodzisz na zajęcia za pomocą linku dostępowego wysłanego na twój adres email.

Krok 4 - MY - Pytamy Cię o wrażenia.

Ponownie dzwonimy do Ciebie. Jeśli wszystko Ci odpowiada przeprowadzimy Cię przez proces płatności i akceptacji regulaminu. Jeżeli nie jesteś przekonana/y, zaproponujemy Ci bezpłatną lekcje próbną z innym prowadzącym.

Krok 5 - TY - Płatność.

Otrzymasz na adres email informacje jak dokonać płatności, formularz do wypełnienia, oraz regulaminy do zaakceptowania.

Krok 6 - Rozpoczynasz naukę z prowadzącym.

To wszystko. Możesz cieszyć się nauką z twoim osobistym prowadzącym. Na zajęcia wchodzisz o ustalonej porze za pomocą linku dostępowego.

Jak zapisać się na kurs angielskiego w Wolschool ?

Tak, wyłącznie zajęć indywidualnych. Ustalasz ilość zajęć w miesiącu i umawiasz się z lektorem. Nie istnieje możliwość elastycznego harmonogramu zajęć grupowych.

Czy istnieje możliwość elastycznego harmonogramu zajęć ?

Nie można bezpłatnie odwołać zajęć. Zajęcia indywidualne możesz bezpłatnie przełożyć raz w miesiącu maksymalnie 12 razy w roku, conajmniej 48h przed planowanym rozpoczęciem zajęć. Zajęcia grupowe nie są przekładalne. Wszystkie zajęcia są nagrywane. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/eś uczestniczyć w zajęciach grupowych możesz obejrzeć nagranie z zajęć. Skontaktuj się w tej sprawie z biurem obsługi klienta.

Coś mi wypadło. Czy mogę bezpłatnie odwołać zajęcia ?

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego będą lepszym wyborem dla osób, które potrzebują intensywnej uwagi na swoim poziomie, celach i specyficznych trudnościach językowych. Są również odpowiednie dla tych, którzy preferują elastyczny harmonogram.

Zajęcia grupowe z języka angielskiego są bardziej odpowiednie dla osób, które cenią interakcję z innymi studentami, chcą uczestniczyć w dyskusjach grupowych i praktykować język w kontekście społecznym. Są również bardziej przystępne.

Indywidualne zajęcia czy grupowe ?

Indywidualne 1-5 razy w tygodniu. Zajęcia grupowe odbywają się 2 razy w tygodniu. Niektóre zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu.

Jak często odbywają się zajęcia ?

7 dni w tygodniu. Od 6:00 do 23:00

Kiedy odbywają się zajęcia ?

To zależy. Dla dzieci 5-10 lat 25 minut - najczęściej tyle czasu dzieci w tym wieku są w stanie utrzymać koncentrację. Dla dorosłych i uczniów powyżej 10 lat 50-55 minut - udowodniono naukowo, że po 50 minutach uwagi mózg zaczyna się wyłączać i mniej wiedzy przyswaja (5-10 minut powtórka, 40-45 minut zajęcia, 5 minut podsumowanie i ewentualne zadanie domowe)

Ile trwa pojedyncza lekcja angielskiego w Wolschool ?

I tak i nie. Nie przeprowadzamy pisemnych testów poziomujących, niewiele takie testy oddają, szkoda twojego czasu. Jeżeli chcesz zapisać się na kurs indywidualny twój osobisty lektor dostosuje lekcje do twojego poziomu którego poznasz na bezpłatnej lekcji próbnej. Jeżeli chcesz zapisać się na lekcje grupowe, zaprosimy cię na bezpłatną lekcje próbną gdzie sprawdzisz czy poziom zajęć jest odpowiedni dla Ciebie lub zorganizujemy dla Ciebie bezpłatną diagnozę w ramach lekcji próbnej.

Czy przeprowadzacie test poziomujący ?

To zależy. Kursy konwersacyjne są bezterminowe. Kursy dla początkujących, specjalistyczne, business english kończą się po zrealizowaniu określonej ilości zajęć. Kursy przygotowawcze do matury, egzaminu ósmoklasisty, egzaminu językowego kończą się w tygodniu poprzedzającym tydzień w którym odbywają się egzaminy. Kursy polegające na korepetycjach kończą się w tygodniu poprzedzającym tydzień w którym następuje zakończenie roku szkolnego lub akademickiego.

Ile trwa kurs angielskiego ?

Tak, możesz zrezygnować w każdej chwili z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia. Jeżeli skorzystałeś z promocji z zobowiązaniem na 12 miesięcy lub na określoną ilość zajęć, jesteś zobowiązany zapłacić za cały kurs.

Czy mogę zrezygnować w trakcie kursu ?

Różnie. W zależności od wybranego kursu, pakietu, ilości osób w grupie. Pojedyncze zajęcia 50-55 minutowe zaczynają się od 29 zł. Pojedyncze zajęcia 25 minutowe zaczynają się od 25 zł

Ile kosztuje kurs angielskiego ?

zaloguj się w panelu klienta

Wypróbuj za darmo

Copyright © 2023 | Wolschool | Stworzono i wykonano w kreatorze Webwave | Google icons by Icons8

Napisz wiadomość do biura obsługi klienta wolschool

Sebastian Ostrowski Wolschool

ul. Marca Polo 45/6, 51-504 Wrocław

NIP : 8992530448 REGON : 526105980

Przejdź do instagrama Wolschool
Przejdź do facebook Wolschool

Języki

 

🇬🇧 Angielski 

🇩🇪 Niemiecki 

🇪🇸 Hiszpański 

🇫🇷 Francuski 

🇵🇱 Polski 

🇳🇴 Norweski 

🇸🇪 Szwedzki 

🇩🇰 Duński 

🇳🇱 Niderlandzki 

Przedmioty

 

🇵🇱 Język polski

📐 Matematyka

💡 Fizyka

⚗️ Chemia

🌳 Biologia

🌍 Geografia

🏛️ Historia

👨‍👩‍👧‍👦 WOS

💻 Informatyka